Członek rzeczywisty Polskiego Związku Motorowego od 1958 roku.

Klasyfikacja zawodników Automobilklubu Radomskiego w sezonie 2021

Klasyfikacja zawodników Automobilklubu Radomskiego w sezonie 2021

Mamy przyjemność przedstawić Państwu Klasyfikacje:

Zawodników Automobilklubu Radomskiego w sezonie 2021:

  1. Patryk Stankiewicz – 1 miejsce Puchar Polski Stock 150  – PIT BIKE, 1 miejsce Mistrzostwa Polski PIT BIKE
  2. Paweł Matuszewski – 1 miejsce Wyścigowy Puchar Polski – Classic 4T
  3. Jurand Kuśmierczyk – WICEMISTRZ PUCHARU EUROPY ALPE ADRIA KLASA SSP 300, MISTRZ CZECH – KLASA SSP 300, MISTRZ SŁOWACJI – KLASA SSP 300, II WICEMISTRZ POLSKI – KLASA SSP 300, 9 POZ. PUCHAR EUROPY R3 (17-19.09.2021 BARCELONA) –ESP., 15 POZ. PUCHAR EUROPY R3 (03-05.09.2021 MAGNY-COURS) –FR.
  4. Karol Rycąbel – w pierwszym roku startów 12 miejsce na 44 miejsca Puchar Polski PIT Stock 150
  5. Jakub Stankiewicz – seria wyścigowa FIM – Mini GP Alpe Adria – 5 miejsce
  6. Rafał Perkowski – 7 miejsce  Mistrzostwa Polski Supermoto

Zawodników reprezentujących barwy Automobilklubu Radomskiego w sezonie 2021:

  1. Rafał Walasiewicz – 1 miejsce klasa MASTERS Mistrzostwa Polski Pit Bike 2021
  2. Magdalena Pabijan – 3 miejsce klasa PIT LADIES Puchar Polski SM 2021, objawienie roku 2021 – MX Otopit Toruń.
  3. Mateusz Oleś – 12 miejsce, klasa C2 – Puchar Polski, – Supermoto, 6 miejsce, klasa Amator – Puchar Polski – Supermoto
  4. Grzegorz Mianias – 5 miejsce, klasa Amator – Puchar Polski Supermoto
  5. Szymon Justyna – 4 miejsce Wyścigowy Motocyklowy Puchar Polski Sport 300
  6. Kinga Wójcik – 14 miejsce Junior OK Mistrzostwa Polski, 16 miejsce Junior ROK GP Puchar Polski – również brała czynny udział w 20 treningach Formuły 4.
  7. Antoni Bal – 19 miejsce Junior OK Mistrzostwa Polski, 13 miejsce Junior ROK GP Puchar Polski.
  8. Błażej Kostrzewa – 5 miejsce Baby Rok – ROK CUP POLAND, 12 miejsce ROTAX – MikroMax, 4 miejsce WSDiM Baby ROK
  9. Franciszek Bal – 19 miejsce Mini ROK – ROK CUP POLAND, 11 miejsce WSDiM Mini ROK
  10. Alan Jakóbiak – 23 miejsce Mini ROK – ROK CUP POLAND, 18 miejsce WSDiM Mini ROK
  11. Jan Bal – 34 miejsce Mini ROK – ROK CUP POLAND, 27 miejsce WSDiM Mini ROK
  12. Antoni Lenart – 21 miejsce Junior ROK GP
  13. Igor Kuczyński – 14 miejsce ROTAX Mini Max
  14. Filip Walkiewicz – 1 miejsce Pucharu Śląska Stock90 PitBike SM, 5 miejsce Pucharu Polski Stock90 PitBike SM
  15. Bartosz Stawicki – 3 miejsce Pucharu Śląska Stock125 PitBike SM
  16. Olgierd Tomaszewski – 4 miejsce Pucharu Śląska Stock125 PitBike SM, 7 miejsce Pucharu Polski Stock125 PitBike SM

 

 

Klasyfikacja Klubowa:

Puchar Polski Pit Bike SM – 2 miejsce

Supermoto – 6 miejsce

Wszystkim serdecznie gratulujemy, dziękujemy, że jesteście z nami i życzymy miejsc na podium w sezonie 2022!