Członek rzeczywisty Polskiego Związku Motorowego od 1958 roku.

Krzyże Zasług dla działaczy Automobilklubu Radomskiego – 8.12.2017

W dniu 8 grudnia o godzinie 13, w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim Wicewojewoda Artur Standowicz wręczył odznaczenia państwowe i resortowe w postaci Krzyży Zasług. Wśród odznaczonych znaleźli się członkowie i działacze Automobilklubu Radomskiego.

Srebrny Krzyż Zasługi otrzymał:

  • Stanisław Kordalski – Członek Honorowy Automobilklubu Radomskiego. Przewodniczący Koła Automobilklubu Radomskiego w Stalowej Woli.

Brązowe Krzyże Zasługi otrzymali:

  • Artur Dziwirek – członek Automobilklubu Radomskiego, z którym jest związany zawodowo i w którego władzach zasiada. Działa w Zarządzie Okręgowym Polskiego Związku Motorowego w Warszawie. Jest także Przewodniczącym Koła Samochodów Markowych Automobilklubu Radomskiego. Członek Komisji Sportów Motorowych – Sekcji Organizacji Imprez Sportowych. Działa jako sędzia sportu kartingowego stopnia państwowego oraz sportu samochodowego stopnia okręgowego.
  • Tomasz Suwalski – wolontariusz Automobilklubu Radomskiego, organizuje rajdy samochodowe.
  • Jadwiga Wacławska – od ponad dwudziestu lat związana z Automobilklubem Radomskim. Aktywnie uczestniczy w organizacji ogólnopolskich i międzynarodowych zawodów kartingowych. Pełni funkcję Kierownika Komisji Nagród, spikera zawodów.

Naszym współpracownikom gratulujemy, a w imieniu całego Automobilklubu Radomskiego dziękujemy za docenienie naszej pracy.