Członek rzeczywisty Polskiego Związku Motorowego od 1958 roku.

Aktualności

Informacje z pierwszej ręki związane z działalnością Automobilklubu.

Wyścigi motocyklowe – 16.06.2018 – podsumowanie

W minioną sobotę na torze Automobilklubu Radomskiego (zwanym przez wielu motocyklistów Radomring:) odbyły się wyścigi motocyklowe: I Runda Pucharu Polski (MPP 125 4T,  Stock Moto 3, Open Moto3, Classic) oraz II Runda Pucharu Polski (SST300).
Zawody odbyły się pod Patronatem Honorowym:  Wojewody Mazowieckiego – Pana Zdzisława Sipiery, Marszałka Województwa Mazowieckiego – Pana Adama Struzika, Starosty Radomskiego – Pana Mirosława Ślifirczyka.

czytaj dalej

Sprzedam – motocykl

Informujemy, że posiadamy do sprzedania: motocykl HONDA CBF 125 z 2010 roku, biała perła. Motocykl Ośrodka Szkolenia Kierowców – nauka jazdy. Sporadycznie wykorzystywany do szkolenia. Stan idealny, niewielki przebieg. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Biurem Klubu.

czytaj dalej

Inauguracja sezonu 2018

Już w sobotę 14 kwietnia zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek na otwarcie sezonu 2018 na radomskim torze. Startujemy już o godzinie 8:45. Zapraszamy!!!

czytaj dalej

Zmarł Józef Kiełbania

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 2 marca 2018 r.
zmarł w wieku 82 lat
JÓZEF KIEŁBANIA

Wielokrotny Mistrz Polski w wyścigach samochodowych

czytaj dalej

Test wiedzy na Pucharze Radomia

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 11 listopada 2017, w trakcie rozgrywek Pucharu Radomia na radomskim torze, dla chętnych przeprowadzony będzie test wiedzy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego.

czytaj dalej

11.11.2017 – Święto Niepodległości na radomskim torze

11 listopada w ramach obchodów Święta Niepodległości, Automobilklub Radomski zaprasza na wydarzenie współorganizowane z Miastem Radom, pod nazwą „Puchar Radomia – Mistrz Kierownicy”. Jest to wydarzenie całkowicie bezpłatne zarówno dla uczestników jak i widzów. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zmotoryzowanych, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności prowadzenia pojazdu w rywalizacji czasowej na... czytaj dalej

Zamknięcie sezonu motocyklowego 2017

Automobilklub Radomski pragnie poinformować o zakończeniu z dniem dzisiejszym sezonu motocyklowego 2017. Od środy 25 października tor zostanie zamknięty dla jazd wolnych, a od poniedziałku do piątku możliwy będzie tylko karting po uprzednim kontakcie z biurem AR pod numerem telefonu 48 364 17 14.

czytaj dalej

Puchar Radomia „Mistrz Kierownicy” – II Seria 11.11.2017

Automobilklub Radomski zaprasza na drugą edycję imprezy samochodowej Puchar Radomia „Mistrz Kierownicy 2017”.

Wydarzenie to kierujemy do wszystkich zmotoryzowanych uczestników ruchu drogowego, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności na profesjonalnym torze, podczas próby czasowej. Puchar Radomia to świetna forma doskonalenia techniki jazdy oraz zdrowej rywalizacji z innymi uczestnikami imprezy.

czytaj dalej

III Popularna Impreza Samochodowa Superoes – 14.10.2017 – Wyniki

Poniżej zamieszczamy wyniki z III Rundy SuperOES oraz wyniki końcowe cyklu. Jednocześnie Automobilklub Radomski dziękuje wszystkim wszystkim uczestnikom, całego cyklu za udział w naszych imprezach. Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Podsumowanie serii Podsumowanie cyklu Zapraszamy także do zapoznania się z galerią... czytaj dalej

Festyn „Zdrowie+Aktywność=Bezpieczeństwo – 12.10.2017

Automobilklub Radomski oraz Gmina Jastrzębia serdecznie dziękują wszystkim przybyłym w dniu 12 października na teren Kartodromu-Radom na Festyn podsumowujący program „Zdrowie + Aktywność = Bezpieczeństwo”. Program ten mający na celu pobudzenia aktywności wśród dzieci i młodzieży szkolnej poprzez konkursy plastyczne i testy sprawnościowe spotkał się ze sporym zainteresowaniem. Na uczestników Festynu czekały liczne konkursy z nagrodami oraz atrakcje w postaci jazd gokartami, samochodem z talerzem Stewarda czy pogadanek z psychologiem, kształtujących zdrowy styl życia i właściwe postawy wobec trudności wieku młodzieńczego, radzenia sobie z własnymi emocjami, motywacji do samodzielnego. Na naszym obiekcie znajdowały się również liczne wystawy statyczne przygotowane przez Straż Miejska w Radomiu, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną. Zwieńczeniem Festynu było rozstrzygnięcie konkursów prowadzonych w szkołach na terenie Gminy Jastrzębia: Konkurs plastyczny „Jak zdrowo i aktywnie spędzać czas wolny” Kategoria wiekowa do 6 lat I miejsce – Jagoda Siczek (Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jastrzębi) II miejsce – Lena Konopka (PSP w Mąkosach Starych) III miejsce – Aleksandra Woźniak (PSP w Kozłowie) Wyróżnienie – Michał Kwaśniewski (PSP w Mąkosach Starych) Kategoria wiekowa do 7 – 9 lat I miejsce – Hanna Zdziech (PSP w Kozłowie) II miejsce – Marlena Bujak (PSP w Kozłowie) III miejsce – Nikola Koral (PSP w Mąkosach Starych) Wyróżnienie – Lena Boniecka (PSP w Kozłowie) Wyróżnienie – Adam Kalbarczyk (PSP w Kozłowie) Kategoria wiekowa 10 – 13 lat I miejsce – Maja Michalska (PSP w Kozłowie) II miejsce – Mikołaj Grzywacz (PSP w Mąkosach Starych) III miejsce – Marcel Dzięciołowski (PSP w Mąkosach Starych) Wyróżnienie – Natalia Bartkiewicz (PSP w Bartodziejach) Wyróżnienie – Wiktoria Stępień (Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jastrzębi) Wyróżnienie – Julia... czytaj dalej

Mazowiecki Popularny Rajd Samochodowy KJS – 09.10.2017

Automobilklub Radomski pragnie podziękować wszystkim uczestnikom i sympatykom sportów motorowych za udział w Mazowieckim Popularnym Rajdzie Samochodowym KJS. Pogoda dopisała dzięki czemu na starcie zgłosiło się ponad 30 załóg i wszyscy uczestnicy zakończyli zmagania. Dzięki wsparciu władz samorządowych, powiatowych oraz wojewódzkich mogliśmy zrealizować próby na kilku obiektach zlokalizowanych na terenie Kartodromu-Radom, torze Zespołu Szkół Agrotechnicznych, parkingu Portu Lotniczego Radom, oraz na terenie gminy Kowala. Za uczestnictwo i wsparcie w organizacji Mazowieckiego Popularnego Rajdu Samochodowego, Automobilklub Radomski bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Poniżej prezentujemy listę zwycięzców w danych klasach oraz klasyfikację generalną. Zapraszamy również do zapoznania się z galerią Rajdu. klasa 1 klasa 2 klasa 3 klasa 4 klasa 5 klasyfikacja generalna... czytaj dalej

III Popularna Impreza Samochodowa „SUPEROES” 14.10.2017

Automobilklub Radomski zaprasza serdecznie na III Popularną Imprezę Samochodową Supreoes, która odbędzie się w dniu 14.10.2017 roku (sobota) na naszym terenie. Poniżej znajdziecie Państwo stosowne dokumenty dotyczące tej imprezy oraz formularz zgłoszeniowy. Zapraszamy serdecznie:)   Zgłoszenia Karta badania kontrolnego Oświadczenie Regulamin Uzupełniający II 2017 Regulamin ramowy 2017 Upoważnienie... czytaj dalej

Program „Zdrowie + aktywność = bezpieczeństwo”.

Automobilklub Radomski informuje, że w miesiącach wrzesień – październik 2017 będzie organizatorem Programu „Zdrowie + aktywność = bezpieczeństwo” – skierowanego do mieszkańców Mazowsza (dzieci, młodzieży, osób dorosłych) – głównie Gminy Jastrzębia.

Zadanie dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego, Starosty Powiatu Radomskiego, Wójta Gminy Jastrzębia.

czytaj dalej

Mazowiecki Popularny Rajd Samochodowy – Konkursowa Jazda Samochodem – 4 runda Mistrzostw Okręgu Warszawskiego PZM w KJS – 07.10.2017

Automobilklub Radomski ma ogromną przyjemność poinformować Państwa, że w dniu 07.10.2017 r. (sobota) będziemy organizatorem Mazowieckiego Popularnego Rajdu Samochodowego – Konkursowej Jazdy Samochodem – 4 rundy Mistrzostw Okręgu Warszawskiego PZM w KJS.
Impreza ta będzie imprezą sportowo – rekreacyjną, otwartą, dla kierowców amatorów – sympatyków popularnych sportów samochodowych.
Wstęp na imprezę wolny – uczestnicy nie opłacają wpisowego.

czytaj dalej

FESTYN „Bezpieczni w ruchu drogowym” – 17.09.2017 NIEDZIELA

Automobilklub Radomski ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w FESTYNIE „Bezpieczni w ruchu drogowym”, który odbędzie się na naszym terenie w dniu 17.09.2017 (NIEDZIELA) w godzinach 11.00 – 18.00.

Impreza finansowana ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

czytaj dalej

Zatrudnimy instruktora nauki jazdy

Informujemy, że Ośrodek Szkolenia Kierowców Automobilklubu Radomskiego poszukuje pracowników na stanowisko: instruktor nauki jazdy kat. A i kat. B. Wymagane: aktualne uprawnienia. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Biurem: 48 364 17 14, 507 114 102 czytaj dalej

I PIS SUPEROES – 27.05.2017

Poniżej publikujemy wyniki I Popularnej Imprezy Samochodowej Superoes, która odbyła się na naszym obiekcie w dniu 27.05.2017. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za sportową rywalizację oraz widowni za dzielny doping:). Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa... czytaj dalej