Członek rzeczywisty Polskiego Związku Motorowego od 1958 roku.

Psychotesty

Testy psychologiczne dla kierowców oraz badania psychologiczne „na broń” (w tym m.in.: badania psychologiczne pracowników ochrony fizycznej, myśliwych, detektywów, kandydatów na urząd sędziego, asesora, kuratora, komornika ….)

 

W Automobilklubie Radomskim, stowarzyszeniu skoncentrowanym na motoryzacji, od wielu lat funkcjonuje Pracownia Psychologiczna, wpisana pod nr RJP/5/002/02 do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownię psychologiczną prowadzonego przez Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Oferujemy usługi w zakresie diagnostyki psychologicznej (tzw. psychotesty) osób zatrudnionych na stanowiskach, gdzie wymagana jest szczególna sprawność psychofizyczna, w tym: testy psychologiczne dla kierowców oraz badania psychologiczne „na broń” (m.in.: badania psychologiczne pracowników ochrony fizycznej, myśliwych, detektywów, kandydatów na urząd sędziego, asesora, kuratora, komornika ….)

 

Informacje o zapisach, terminach oraz cennik znajdziecie Państwo poniżej:

UWAGA:

Badania wykonywane codziennie od poniedziałku do soboty po wcześniejszym ustaleniu dogodnego terminu, pod jednym z numerów telefonów:

48 364 17 14,
507 114 102,

Cennik badań psychotechnicznych

Z dniem 20.07.2014 weszło w życie Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 08.07.2014 r. w sprawie badań psychologicznych osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, kierowców oraz osób wykonujących pracę na stanowisku kierowcy (Dz.U. 2014 poz. 937). Zgodnie z § 13 pkt. 1 i 2 cyt. rozporządzenia opłata za badanie w zakresie psychologii transportu jest stała i wynosi 150 zł. Jest to „sztywna stawka” którą wprowadziło rozporządzenie. Stawka obowiązuje na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Badanie psychologiczne w zakresie psychologii transportu

150
 • (cena sztywna, narzucona Rozporządzeniem Ministra Zdrowia)

Badanie psychologiczne kierowcy samochodu służbowego

zl150

Badanie psychologiczne operatora sprzętu

80

Badanie psychologiczne pracownika ochrony

150
 • Dla pracownika kwalifikowanego

Badanie psychologiczne strażaka OSP

150

Wydanie duplikatu orzeczenia pracowni

20
 • (z wcześniej prowadzonych badań)

Pozostałe

 • Prosimy o kontakt

Badania przeprowadzane są w jednym dniu i zakończone są szczegółowym omówieniem uzyskanych wyników oraz wydaniem odpowiedniego orzeczenia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do korzystania z naszych usług!!!

Tylko teraz do każdego badania wykonanego w pracowni Automobilklubu Radomskiego, rozdajemy talon na jedną sesję jazdy własnym motocyklem po torze Automobilklubu Radomskiego (zgodnie z grafikiem toru).!!!

*promocja obowiązuje do zakończenia sezonu.

Nasi psychologowie

Katarzyna Binek – Absolwentka kierunku psychologii na Wydziale Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie (2007r). Dodatkowe uprawnienia upoważniające do przeprowadzania badań psychotechnicznych kierowców zdobyła na wydziale psychologii Uniwersytetu Warszawskiego w 2012 r. Ukończyła liczne kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe m.in. studia z doradztwa zawodowego, studia z wczesnego wspomagania rozwoju oraz specjalistyczne szkolenia umożliwiające przeprowadzanie terapii i diagnozy psychologicznej. Doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem zdobywała w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu, Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niesłyszących, Warsztatach Terapii Zajęciowej, Medycznej Szkole Policealnej. Dodatkowo posiada sześcioletnie doświadczenie w prowadzeniu wykładów i ćwiczeń z psychologii oraz szkoleń z zakresu kompetencji społecznych. W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na szacunek wobec drugiego człowieka, zrozumienie jego potrzeb oraz udzielenie mu wsparcia. Zapewnia dyskrecję oraz odpowiednią atmosferę do przeprowadzenia badań diagnostycznych.

 

Godziny otwarcia pracowni

UWAGA:

Badania wykonywane codziennie od poniedziałku do soboty po uprzednim ustaleniu dogodnego terminu

48 364 17 14,
507 114 102,

Weź ze sobą

OSOBA PRZYSTĘPUJĄCA DO BADANIA POWINNA MIEĆ ZE SOBĄ:

 • dowód osobisty;
 • prawo jazdy;
 • okulary (jeżeli ma wadę wzroku i używa okularów do chodzenia lub czytania);
 • skierowanie na badania (jeżeli takie otrzymała).

Powinna być zdrowa, wypoczęta i trzeźwa.

Czas trwania badania

Czas badania zależy od:

 • rodzaju badania,
 • tempa pracy osoby badanej.

Średnio badanie trwa ok. 1 godziny.

Co zyskujesz?

Badanie psychologiczne w Automobilklubie Radomskim pozwoli Państwu i kierowcom z Państwa firmy:

 • zrealizować formalny warunek wykonywania pracy na stanowisku kierowcy, jaki określają wyżej wymienione ustawy,
 • zadbać o bezpieczeństwo kierowcy, innych użytkowników dróg oraz przewożonego towaru,
 • zapewnia wystawienie orzeczenie psychologicznego uprawniającego do podjęcia pracy, które jest jednocześnie odzwierciedleniem rzeczywistych predyspozycji kierowcy,
 • wykonać badanie po bardzo konkurencyjnych cenach, w dogodnych godzinach przed i popołudniowych.
Skip to content